Praktyki studenckie

Praktyki 2015 - podsumowanie

Sprawozdanie z przebiegu studenckich praktyk zawodowych na kierunku Turystyka i Rekreacja w roku akademickim 2014/2015

W roku akademickim 2014/2015 praktykę zawodową na kierunku Turystyka i Rekreacja odbyło 91 osób. Ze względu na zatrudnienie w branży turystycznej lub wcześniejszą praktykę zagraniczną z obowiązku odbywania praktyk zwolnionych zostało 31 osób. Ponad połowa studentów zrealizowała praktyki w hotelach i innych obiektach noclegowych w Polsce i za granicą.

Czytaj więcej...

Margarita Tcimarno - Praktyki 2015

Lato 2015 to czas niezapomnianych wakacji. Dzięki WSIiZ oraz firmie partnerskiej H-Top Hotels miałam okazję odbycia praktyk studenckich w słonecznej Hiszpanii. Pewnego dnia przyjechałyśmy z koleżankami do pięknej turystycznej miejscowości Salou, do hotelu Molinos Park, gdzie spędziłyśmy całe lato pracując i odpoczywając. Wspanialszego czasu nie mogłam sobie wyobrazić. To nie tylko praca, praktyka i zdobywanie nowych umiejętności.

Czytaj więcej...

Liudmyla Prochko , H-Top Hotels 2015

Lato w kolorach Gaudiego.
Przez całe lato miałam przyjemność odbywać praktyki w malowniczej miejscowości na wybrzerżu Costa Dorada – Salou. Niesamowita przyroda, podróże po Katalonii i nie tylko, całkiem inny tryb życia niż w Polsce i na Ukrainie. Wszystko dążyło do jednego celu – zaczerpnąć jak najwięcej w tym krótkim czasie. Pracowałam jako barmanka w hotelu „Molinos Park”, który należy do sieci H-Top Hotels.

Czytaj więcej...

Maryna Korponai - Hiszpania 2015

Podczas ostatnich wakacji miałam możliwość odbycia praktyki studenckiej w hotelu Molinos Park w miejscowości Salou (Hiszpania, Katalonia). Hotel jest trzygwiazdkowy i należy do sieci H-Top Hotels. Oczywiście przed wyjazdem miałam dużo obaw i wiele różnych myśli jak spędzę ten czas. Nigdy nie zapomnę dnia kiedy z koleżankami dotarłyśmy do hotelu. Duży, szykowny z wyglądu, otoczony palmami... Pierwszego dnia manager pogratulował nam i pokazał obiekt oraz miejsca, gdzie miałyśmy pracować.

Czytaj więcej...

Praktyki ERASMUSA w Lloret de Mar 2014

TOP HOTELS GROUP, to hiszpańska sieć hotelowa – wiodąca w sektorze hoteli wakacyjnych, licząca 15 hoteli dogodnie usytuowanych, w pobliżu plaży i kurortów turystycznych – głównych miejsc docelowych na wybrzeżu Costa Brava . Odbywałam praktyki w hotelu H-Top „Royal Star” w malowniczej miejscowości Lloret de Mar. Mieszkałyśmy w wynajmowanym mieszkaniu wspólnie ze studentkami z mojej uczelni.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania | Kierunek Turystyka i rekreacja | Logowanie

WSIiZ