Moja historia po WSIiZ

Robert Bańkosz

Robert Bańkosz ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku Marketing i Zarządzanie – specjalność Zarządzanie w Turystyce (PSB Kraków), a studia uzupełniające, magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja (WSIiZ w Rzeszowie). Jest pracownikiem Referatu Kultury i Promocji Urzędu Miasta Sanoka. Jest przewodnikiem beskidzkim kl. I, pilotem wycieczek, przewodnikiem Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, przewodnikiem Muzeum Historycznego w Sanoku, członkiem komisji egzaminacyjnej przewodników górskich przy Marszałku Województwa Podkarpackiego, prezesem Stowarzyszenia Przewodników Beskidzkich „Karpaty”,

Czytaj więcej...

Michał Środa

Absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja (WSIiZ) oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Organizacjami Sportowymi (UJ). Od 2012 roku pracownik Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej na stanowisku specjalista ds. sprzedaży. Odpowiada za sprzedaż i organizowanie eventów (konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, turnieje sportowe itp.). Prowadzi również sekcję AZS WSIiZ piłki siatkowej mężczyzn.

Rafał Buszek

Absolwent kierunku Turystyka i rekreacja (2012-2015).

Reprezentant Polski w piłce siatkowej, grający na pozycji atakującego i przyjmujący. W swojej karierze grał m.in. w klubach: AZS Politechnika Warszawska (2007-2010), Resovia (2010-2015), ZAKSA Kędzierzyn – Koźle (2015 - nadal). 21 września 2014, wraz z reprezentacją Polski, wywalczył złoty medal Mistrzostw Świata 2014. W tym samym roku został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

 

Wojciech Dobrowolski

Absolwent WSIiZ :)

Związany z branżą HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering) od 2005 roku, z doświadczeniem zdobytym w różnych obiektach o wysokim standardzie. Pełnił funkcje kierownicze i menadżerskie w kilku obiektach w województwie podkarpackim - m.in. funkcje Dyrektora Marketingu i Sprzedaży w Dworze Ostoya/ Hotel Pałac/ Karczma przy Dworze w Jasionce, Menadżera Sprzedaży w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy, czy Menadżera Gastronomii w Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. Od 2014 roku kieruje i tworzy markę 5 STAR Hotel Consulting & Outsourcing - firma doradcza i outsourcingowa w branży HoReCa, specjalizują się w otwarciach hoteli i restauracji, efektywnym zarządzaniu istniejącymi obiektami oraz dostarczaniem wykwalifikowanych osób do pracy.

Copyright © 2013 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania | Kierunek Turystyka i rekreacja | Logowanie

WSIiZ