Fotorelacja

Obóz letni 2016

Obóz letni kierunku Turystyka i rekreacja – „Solina 2016”

W dniach 6 - 10 czerwca 2016 r. studenci kierunku Turystyka i rekreacja WSIiZ w Rzeszowie wzięli udział w zajęciach praktycznych w ramach obozu letniego. W czasie zajęć studenci realizowali szereg zajęć, w tym: nauka i doskonalenie pływania, podstawy żeglarstwa, podstawy kajakarstwa, animacje muzyczno ruchowe, wykorzystanie technik linowych w turystyce i rekreacji.

Galeria zdjęć

2016 Pilotaż

Praktyczne aspekty pilotażu i przewodnictwa – „Bieszczady i Pogórze - wiosna 2016”

W dniach 5 i 6 maja 2016 r. oraz 7 i 8 maja 2016 r. studenci kierunku Turystyka i rekreacja WSIiZ w Rzeszowie wzięli udział w zajęciach praktycznych z pilotażu z elementami przewodnictwa. W czasie zajęć studenci zapoznali się z warsztatem pracy pilota wycieczek oraz przewodnika turystycznego, a także samodzielnie poprowadzili fragment wycieczki. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem podjęli się realizacji powierzonych im zadań. Zajęcia były realizowane w Bieszczadach i na Pogórzu Karpackim. Studenci zwiedzili m.in.: Łańcut, Przemyśl i Sanok.

Galeria zdjęć

2016 Praktyczne aspekty turystyki

Praktyczne aspekty turystyki – „Beskid Niski i Pogórze - wiosna 2016”

W dniach 2 i 3 kwietnia 2016 r. studenci studiów II stopnia WSIiZ w Rzeszowie ze specjalności medycyna i turystyka uzdrowiskowa wzięli udział w zajęciach praktycznych. W czasie zajęć studenci zorganizowali i zrealizowali imprezę turystyczną w Beskidzie Niskim i na Pogórzu Karpackim. W czasie zajęć pojawiły się elementy turystyki krajoznawczej, aktywnej i ekoturystyki.

Czytaj więcej...

Obóz zimowy 2016

W dniach 8 – 13 lutego 2016 studenci kierunku Turystyka i rekreacja znów pojawili się na stoku narciarskim. Jak co roku, na przełomie semestrów zorganizowany został obóz zimowy dla studentów drugiego roku. Pierwsze dni nie były łatwe. Strach przed poruszaniem się na dwóch „deskach” oraz panujące warunki pogodowe sprawiały, że była to dla wielu ciężka próba. Na szczęście w kolejnych dniach pojawiła się prawdziwie zimowa aura a wraz z nią i nowe narciarskie umiejętności. Wszystko to możecie zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy ;)
Galeria zdjęć

Pilotaż - Beskid Niski 2015

Praktyczne aspekty pilotażu i przewodnictwa – „Beskid Niski i Pogórze - jesień 2015”

W dniach 29 i 30 października 2015 r. oraz 5 i 6 listopada 2015 r. studenci kierunku Turystyka i rekreacja WSIiZ w Rzeszowie wzięli udział w zajęciach praktycznych z pilotażu z elementami przewodnictwa. W czasie zajęć studenci zapoznali się z warsztatem pracy pilota wycieczek oraz przewodnika turystycznego, a także samodzielnie poprowadzili fragment wycieczki. Uczestnicy z dużym zaangażowaniem podjęli się realizacji powierzonych im zadań. Zajęcia były realizowane w Beskidzie Niskim i na Pogórzu Karpackim. Studenci zwiedzili m.in.: Duklę, Krempną, Kamianną, Wysową-Zdrój i Biecz.

Galeria fotografii

Copyright © 2013 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania | Kierunek Turystyka i rekreacja | Logowanie

WSIiZ